Producent podkładek gumowych

Podkładki gumowe Lite twarde

Produkcja kształtów sztancowanych lub CNC w dowolnym wymiarze z gumy EPDM, NR, NBR, SBR

Producent podkładek z mikrogumy

Podkładki gumowe Mikroporowate

Mikroguma EPDM, NBR, CR, NR, EVA w postaci wykrojów i uszczelek

Podkładki filcowe M-TRES

Podkładki filcowe samoprzylepne

Produkcja uszczelek filcowych, podkładów i dystansów

Podkładki silikonowe

Podkładki twarde Silikonowe

Odbojniki samoprzylepne, bumpony i stopki silikonowe z mocnym klejem

Podkładki gumowe 

Firma MIERZEJEWSKI oferuje podkładki samoprzylepne gumowe, silikonowe i mikroporowate do dystansowania i uszczelniania, w postaci taśm i wykrojów. Przetwarzamy gumy lite i mikroporowate, zamkniętokomórkowe lub częściowo otwartokomórkowe. Maksymalny wymiar gumowej podkładki do 998mm - większe kształty wykonujemy w formie puzzli, czyli w kilku częściach do złożenia.

Podkładki gumowe pokrywamy klejem jednostronnie (kauczukowym lub akrylowym), także wzmocnionym siatką lub pianką dwustronnie samoprzylepną. Są dostarczane na blistrach lub w postaci pasków. Mogą być wykorzystywane w konstrukcjach budowlanych i technicznych, zwłaszcza na łączeniu blach i kołnierzy, mogą pełnić funkcję dylatacyjną.

Gumowe podkładki - Konfekcjonowanie

Wykonujemy podkładki gumowe antypoślizgowe lite (twarde) oraz miękkie z gum mikroporowatych (mogą być też utwardzone). Konfekcjonujemy podkładki w grubości od 1mm do 30mm i szerokości od 4mm do 1000mm. W przypadku gum twardych (litych) oferujemy wycinanie kształtów z grubości od 0.5mm do 5mm i szerokości od 6mm do 1500mm. Używamy surowców w kolorze czarnym, opcjonalnie transparentnym, białym, kremowym, szarym, niebieskim, czerownym.

Gumowe podkładki samoprzylepne

Do wykonywania produktu jakim są samoprzylepne gumowe podkładki antypoślizgowe, wykorzystujemy mieszanki kaczuku EPDM, CR, neoprenowe, SBR, NBR, MVQ, FKM o zróżnicowanej odporności na chemikalia, oleje, kwasy i zasady, glikole, wysokie temperatury do +250°C, UV, starzenie, warunki atmosferyczne, wodę, ozon.

Alternatwa dla podkładek gumowych?

Do stosowania jako stopka antypoślizgowa, można także stosować silikon samoprzylepny bezbarwny w postaci odbojników samoprzylepnych.

Podkładki do stosowania w produkctach mających kontakt z żywnością

Wykonujemy podkładki, odboje i dystanse samoprzylepne z mikrogumy polimerowej z astem FDA, obecnie w kolorze białym i grubości 2mm oraz 5mm.

Podkładki silikonowe czarne