Taśmy antypoślizgowe samoprzylepne

Przyklejanie taśmy antypoślizgowejTaśmy na schody samoprzylepne antypoślizgowe żółto-czarne, szare, przeźroczyste w rolkach 25mm x 18m, 50mm x 18m i 100mm x 18m są używane w szkołach, urzędach, w magazynach, fabrykach, sklepach i wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych i handlowych oraz wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko pośliźnięcia się. Taśma antypoślizgowa posiada chropowatą strukturę, może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Taśmy antypoślizgowe są przeznaczone do pracy w warunkach przemysłowych, na schody, rampy, podjazdy, są odporne na chemikalia, warunki atmosferyczne oraz ujemne temperatury (-30°C). Skutecznie zabezpieczają schody, posadzki, rusztowania, podesty, rampy, elementy pojazdów czy maszyn, także tam gdzie występuje duże zapylenie czy zabłocenie. Docinamy szerokości od 10mm do 610mm.

Taśmy samoprzylepne chropowate o strukturze papieru ściernego

Taśmy samoprzylepne antypoślizgowe (lub kształty wycinane z takich taśm) są stosowane do zabezpieczania śliskich powierzchni, schodów, podestów, rusztowań, w celu zminimalizowania ryzyka pośliźnięcia, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Taśmy antypoślizgowe mogą być stosowane na różnego rodzaju powierzchnie; betonowe, ceramiczne, marmurowe, drewniane, metalowe, szklane. Są odporne na ścieranie, UV, wodę, wilgoć, oleje, temperatury od -30°C do +110°C. Mamy możliwość docinania taśm w szerokości do 610mm.Taśmy antypoślizgowe są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach przemysłowych do zabezpieczania śliskich miejsc.

Oferujemy kolorowe taśmy antypoślizgowe samoprzylepne na schody, do stosowania w warunkach przemysłowych oraz w warunkach intensywnego użytkowania (szkoły, biura, urzędy). Dostępne w kolorze brązowym, czerwonym, żółtym, niebieskim, czarno-żółtym, szarym, czarnym. Do zastosowań przemysłowych, wewnątrz i na zewnątrz budynków, odporne na mróz, śnieg, wilgoć i starzenie.

Do czego służy taśma antypoślizgowa?

 • Do zabezpieczania śliskich powierzchni na halach produkcyjnych, magazynach, rampach
 • Zabezpieczania maszyn, przyczep i ciągników (gospodarstwa rolne)
 • Do zabezpieczania rusztowań, drabin, podjazdów, schodów
 • Zabezpieczanie śliskich powierzchni na basenach oraz w łazienkach
 • Zabezpieczanie śliskich powierzchni w szkołach i urzędach
 • Zabezpieczanie śliskich powierzchni na statkach i jachtach

Jaka taśma antypoślizgowa na schody?

Można wykorzystać samoprzylepną taśmę antypoślizgową o chropowatej strukturze, która zabezpiecza przed pośliźnięciem. Taka taśma ma wytrzymały klej odporny detergenty, oleje, warunki atmosferyczne, mróz warunki atmosferyczne. Struktura przypomina samoprzylepny papier ścierny odporny na ścieranie.

Jak przyklejać taśmę antypoślizgową?

Optymalna szerokość taśmy wynosi 25mm i 50mm. Paski antypoślizgowe należy przyklejać w odstępach od 12mm do 25mm, w zależności od długości schodów. Klej aktywuje się przez docisk. Taśmy mogą być przyklejane na różnego rodzaju powierzchnie: beton, drewno, marmur, kafelki, ceramika, PVC oraz różnego rodzaju tworzywa sztuczne .Oferowane w postaci taśm lub elementów sztancowanych (kształt wycięty z arkusza). Największa możliwa szerokość: 610mm.

Samoprzylepna taśma antypoślizgowa średniej ziarnistości

Taśma samoprzylepna antypoślizgowa przypominająca papier ścierny do naklejania na schody i posadzki w szkołach i urzędach Taśma antypoślizgowa pokryta drobnymi granulkami mineralnymi. Produkt do standardowych zastosowań, nadaje się do wielu powierzchni, takich jak metale, szkło, ceramika, tworzywa sztuczne, powierzchnie marmurowe. Odporna na ścieranie, warunki atmosferyczne, UV, oleje, detergenty.

Zastosowanie

 • Używana na schodach, przy wejściach do budynków, na drabinach
 • Stosowana na placach zabaw, podestach, na scenach
 • Na podłogach i posadzkach, przyczepach, na statkach i jachtach
Taśma antypoślizgowa samoprzylepna
Kolor Różne kolory
Grubość 0.5mm
Szerokość 19mm, 25mm, 50mm, 100mm, 610mm

Taśma silikonowa przeźroczysta antypoślizgowa samoprzylepna

Taśma silikonowa samoprzylepna antypoślizgowa do stosowania jako podkładka dystansowa lub odbojnik.

Właściwości
 • Wysoce antypoślizgowy
 • Estetyczna struktura
 • Możliwość wycinania dowolnych kształtów
 • Twardy i odporny na uszkodzenia
Taśma silikonowa przeźroczysta antypoślizgowa samoprzylepna
Materiał Guma silikonowa samoprzylepna
Grubość Od 0.5mm do 1.5mm
Szerokość 115mm
Kolor Czarny, transparentny (brąz, szary)

Taśmy antypoślizgowe gruboziarniste

Przemysłowa listwa samoprzylepna -30°C+110°C typu "Safty Walk" (szerokość do 610mm). Wytrzymała taśma antypoślizgowa z klejem do powierzchni marmurowych, ceramicznych, drewnianych, do szkła, metalu i tworzyw sztucznych, odporna na ścieranie chemikalia, oleje, warunki pogodowe. Dostępna w kolorach: czarny, biały, szary, czerwony, żółty, żółto-czarny, biało-czerwony, brązowy, niebieski.

Przeznaczenie

 • Używana na schodach, przy wejściach do budynków, na drabinach
 • Stosowana na placach zabaw, podestach, na scenach
 • Na podłogach i posadzkach, przyczepach, na statkach i jachtach
Taśma antypoślizgowa samoprzylepna gruboziarnista BTW24
Kolor Czarny
Grubość 0.7mm
Szerokość 19mm
Taśma podgumowana antypoślizgowa na pojazdy i maszyny rolnicze

Taśma antypoślizgowa do stosowania na zabrudzone lub zabłocone powierzchnie Przemysłowa taśma antypoślizgowa samoprzylepna do ekstremalnych zastosowań, gdzie standardowa taśma nie może pracować z powodu nagromadzenia kurzu, błota czy gruzu. Odporna na ścieranie, czynniki atmosferyczne, UV, oleje, detergenty i rozpuszczalniki.

Zastosowanie

 • Używana na rusztowaniach, rampach, budowach
 • W gospodarstwach rolnych, na ciągnikach, maszynach rolniczych
 • Na pojazdach, pojazdach opancerzonych, sprzęcie wojskowym, w hangarach
Taśma antypoślizgowa samoprzylepna średniej ziarnistości BTW46
Kolor Czarny, biały
Grubość 0.6mm
Szerokość 19mm, 25mm, 50mm, 610mm
Taśma antypoślizgowa na płytki przeźroczysta i biała PCV

Karbowana taśma samoprzylepna z tworzywa PCV, odporna na dużą wilgotność i zmoczenie, dedykowana na płytki, kafle. Delikatna struktura, która pozwala na chodzenie boso po powierzchni zabezpieczonej taśmą. Klej odporny na warunki atmosferyczne, oleje, detergenty, rozpuszczalniki, słoną wodę. Taśmy basenowe antypoślizgowe są oferowane w kolorze białym, szarym lub czarnym.

Zastosowanie

 • Łazienki, prysznice, baseny
 • Używana na basenach, łodziach, jachtach
 • Do przyklejania na posadzki, kafelki
 • Łagodna dla stóp
Taśma antypoślizgowa samoprzylepna basenowa BTW07
Kolor Czarny, biały
Grubość 0.7mm
Szerokość 19mm, 25mm, 50mm
Taśma antypoślizgowa samoprzylepna aluminiowa

Taśma antypoślizgowa samoprzylepna z aluminiowym podkładem, który zapewnia dopasowanie do nieregularnych powierzchni (np. podłogi w autobusach, tramwajach, drabiny, podesty przemysłowe. Odporna na wodę, UV, oleje, detergenty i rozpuszczalniki. Oferowana tylko w sprzedaży hurtowej.

Zastosowanie

 • Oklejanie posadzek przemysłowych o nieregularnej strukturze
 • Zabezpieczanie stopni, schodów w komunikacji miejskiej
 • Zabezpieczanie posadzek i podestów w warunkach przemysłowych
Taśma aluminiowa antypoślizgowa heavy duty
Nośnik Aluminiowy samoprzylepny
Długość 15m
Szerokość 50mm