Maty izolacyjne i wygłuszające

Maty wygłuszające samoprzylepne 

Mata wygłuszająca piankowa

Firma MIERZEJEWSKI oferuje maty wygłusząjące powlekane klejem z opcją konfekcjonowania na dowolne kształty, wykonane z polietylenu, filcu, pianki EPDM, PCV, butylu oraz gumy. Maty samoprzylepne oferujemy w różnych grubościach, w szerokości do 1200-1600mm, z metra, w rolkach lub arkuszach. Maty wygłuszające moga być stosowane jako izolacja, uszczelka tłumiąca drgania i chroniąca przed utratą ciepła, jako wykładzina, podkład antypoślizgowy, podkładka dystansująca.

Maty kauczukowe, PCV i PE do izolacji akustycznych, cieplnych i przeciwwilgociowych

Piankę zamknięto-komórkową PE oferujemy w rolkach dowolnej szerokości lub postaci materiałów sztancowanych w określonym kształcie. Pianka PE jest materiałem dźwiękochłonnym. Pochłania wibracje i drgania, nie chłonie wody, nie przepuszcza powietrza, jest odporna na pleśń i wilgoć.

Polietylen jest odporny na działanie substancji chemicznych np. olejów, smarów, szamponów, wosków, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako taśma uszczelniająca i izolująca. Polietylen to powszechnie używany materiał w budownictwie, elektronice, przemyśle meblowych, szklarskim, w branżach klimatyzacja i wentylacja. Polietylen jest także używany jako wkłady wypełniające piankowe w opakowaniach produktowych.

Taśmy i maty z samoprzylepnej pianki polietylenowej mogą posłużyć jako doskonały materiał uszczelniający. Zamknięto komórkowa struktura zapewnia izolację przed drganiami, wilgocią, powietrzem, smarami, kurzem. Maty wygłuszające z polietylenu służą do izolacji akustycznej w budownictwie, motoryzacji jako element dźwięko-uszczelniający, ma właściwości wytłumiające, wygłuszające i co najważniejsze nie chłonie wody i wilgoci.

Materiały z polietylenu (taśmy, uszczelki, podkładki) są szeroko stosowane w profesjonalnym wytłumieniu akustycznym w budownictwie i motoryzacji, sprzętu audio, pomieszczeń w studiach nagraniowych, sal klubowych, konferencyjnych oraz wszędzie tam gdzie potrzeba wysokiego poziomu wytłumienia.

Oferujemy także maty z pianki EPDM oraz PCV - takowe pianki są bardziej wytrzymałe, elastyczne i trwałe. Mogą spełniać role materiału antypoślizgowego. Pełnią funkcję dystansującą lub ochronną, mogą być stosowane jako odbojniki.

Wraz z matami wygłuszającymi z pianki, w naszej ofercie można znaleźć także maty samoprzylepne z filcu technicznego lub gumy litej w dowolnie dobranej szerokości.

M-PEK30 - Pianka polietylenowa (PE) czarna w grubości 10mmPianka polietylenowa (PE)

Maty wygłuszeniowe piankowe i gumowe