Wycinanie kształtów i taśm

Współpraca B2B

Firma MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne posiada 22-letnie doświadczenie w sektorze taśm i materiałów technicznych oraz samoprzylepnych, do zastosowań przemysłowych. Zajmujemy się przetwarzaniem oraz dystrybucją materiałów w roli lub wykrawanych, w postaci arkuszy, taśm i kształtów od 3mm do 2000mm.

Od 2001 roku stale powiększamy ofertę produktową i systematycznie rozbudowujemy nasz park maszynowy. Oferujemy kilka tysięcy produktów z opcją konfekcjonowania na dowolny wymiar lub wycinania dowolnych kształtów, także z materiałów powierzonych.

Eksport taśm samoprzylepnych i materiałów technicznych

MIERZEJEWSKI Materiały samoprzylepne to polska firma rodzinna o europejskim zasięgu. Mamy odbiorców hurtowych w Finlandii, Niemczech, Danii, Czechach, na Węgrzech, na Litwie, w Belgii, Holandii, Austrii, Irlandii, Białorusi

Stany magazynowe surowców

Nasza oferta obejmuje materiały takie jak: pianka (PCV, PE, EVA, PU, PURS, EPDM), folia (PE, PCV, PET, PP, LDPE), filc, rzepy, folia magnetyczna, guma lita i mikroporowata (CR, EPDM, SBR, NBR), włókniny syntetyczne, papier silikonowany, papier typu krepa, silikon lity bezbarwny.

Zapraszamy do współpracy B2B zakłady produkcyjne i usługowe, sklepy internetowe, hurtownie i firmy działające w branży przemysłowej. Działamy na terenie Polski i Europy w zakresie importu, eksportu, konwertingu oraz dystrybucji.

Ogólne warunki sprzedaży >> (OWS w pliku PDF)

Najczęściej zadawane pytania

1. W jaki sposób otrzymać wycenę lub ofertę?

Wystarczy wysłać do nas zapytanie wraz z wytycznymi dotyczącymi wymiarów; szerokości lub kształtów. Na zapytanie odpowiadamy drogą mailową, najczęściej w ciągu kilku minut, do kilku godzin.

2. W jakim czasie otrzymam zamówienia?

Większość zamówień realizujemy w przedziale 1 - 7 dni.

3. Czy wysyłamy towar za granicę?

Towar wysyłamy spedycją na terenie całej Europy i nie tylko.

4. Czy produkty samoprzylepne są dostępne "na miejscu"?

Produkty są dostępne na miejscu w ograniczonej gamie wymiarów (w awaryjnych sytuacjach możemy dociąć taśmę od ręki).

5. Towar do dalszej odsprzedaży?

Wystarczy wysłać zapytanie e-mail, określając preferowane wymiary lub kształty oraz potrzeby ilościowe - w odpowiedzi stworzymy ofertą z odpowiednim rabatem dystrybucyjnym.

6. Czy można otrzymać próbki?

Próbki wysyłamy na życzenie w ciągu 1-2 dni roboczych.