Materiały i guma antypoślizgowa samoprzylepna

Konfekcjonujemy materiały silikonowe, piankowe, gumowe i PCV samoprzylepne do zabezpieczania powierzchni przed poślizgiem. Wykonujemy dowolnej szerokości taśmy, arkusze, maty antypoślizgowe w roli i elementy wykrawane.

Podkładki antypoślizgowe

Oferujemy podkładki antypoślizgowe z pianki, silikonu, gum piankowych i litych o zróżnicowanej strukturze i twardości. Wykonujemy podkłady z materiałów gładkich jak silikon i guma oraz chropowatych, przypominających papier ścierny. Materiały piankowe, możemy pokryć strukturą z włókniny polipropylenowej.

Pianka antypoślizgowa PCV

Pianka PVC używana do podkładek pod myszkę, jako podkład antypoślizgowy padów na biurko. Gładka z jednej strony, z drugiej posiada delikatną strukturę antypoślizgową.

Taśmy i maty antypoślizgowe o strukturze papieru ściernego

Samoprzylepne taśmy w szerokości od 19mm do 100mm oraz maty podłogowe samoprzylepne w szerokości 610mm. Oferujemy możliowość sztancowania dowolnych kształtów, gotowych pasków i arkuszy.

Podkład silikonowy antypoślizgowy

Transparentny silikon samoprzylepny (opcjonalnie czarny i szary) do stosowania jako podkładki samoprzylepne mebli szklanych i w elementach konstrukcyjnych mebli. Podkład silikonowy jest produkowany w szerokości 115mm, maksymalny wymiar kształtów jakie wycinamy z silikonu to 105mm x 685mm. Dostępny w grubości 0.5mm, 0.8mm, 1mm oraz na specjalne zamówienie w grubości 1.5mm.

Podkład silikonowy antypoślizgowy samoprzylepny
Kolor: transparentny / twardy: 68-76ShA

podkladki-dystansowe
Podklady antypoślizgowe EPDM

Podkładki gumowe EPDM

Samoprzylepne wykroje z gumy mikroporowatej (piankowej) EPDM

guma-antyposlizgowa-moos
Guma antypoślizgowa MOLET

Guma antypoślizgowa

Ryflowana w płytach i arkuszach w kolorze czarnym lub kolorach na zamówienie

pianka-pcv-antyposlizgowa
Pianka PCV antypoślizgowa

Pianka PVC antypoślizgowa z laminatem pozwalającym na zadruk

Samoprzylepna lub bez warstwy klejowej, w rolkach do 1450mm szerokości lub arkuszach do 330mm, lub z metra

tasma-antyposlizgowa-samoprzylepna
Taśma antypoślizgowa samoprzylepna

Taśma antypoślizgowa kolorowa

Samoprzylepna do bezpośredniego montażu na podłogą, schody i inne powierzchnie wymagające zabezpieczenia przed poł‚›lizgiem

Uszczelka gumowa (Guma lita) Samoprzylepna
Taśma gumowa antypoślizgowa

Taśmy samoprzylepne antypoślizgowe gumowe z kauczuku w formie litej (guma pełna, twarda). Do wyboru mieszanki trudnopalne, olejoodporne, wodoodporne, kwasoodporne lub EPDM