Podkładki z gumy mikroporowatej

Podkładki z gumy   mikroporowatej komórkowej EPDM są wytrzymały i odporne na starzenie, promieniowanie UV, oleje, rozpuszczalniki, tłuszcze, smary. Dzięki zamknięto komórkowej strukturze nie absorbuje wilgoci i wody. Mikroguma samoprzylepna ma bardzo dobre właściwości antypoślizgowe i w wersji bezsiarkowej, jest neutralna zapachowo. Podkładki z mikrogumy zachowują elastyczność i kształt przez długi okres użytkowania. Jako warstę samoprzylepną stosujemy klej akrylowy lub siatkę kauczukową. Możemy też wykonywać laminaty mikrogumy z innymi podkładami lub warstwami, jak na przykład włóknina polipropylenowa.

Podkłady antypoślizgowe z mikrogumy są estetyczne i odporne na uszczkodzenia. Na specjalne zamówienie mogą być wykonane z koloru czerownego, żółtego, szarego, zielonego lub białego. Bazowo są wykonywane z mikrogumy czarnej. Podkłady można stosować także przy konstrukcjach maszynowych, gdzie wymagana jest odporność na ogień.

Podkładki gumowe samoprzylepne antypoślizgowe

Przetwarzamy gumy piankowe mikroporowate na podkładki antypoślizgowe samoprzylepne w grubości od 1.5mm do 30mm i szerokości od 4mm do 1000mm w wersji samoprzylepnej lub bezklejowej.

Odboje garażowe z mikrogumy

Wykonujemy samoprzylepne maty odbojowe do przyklejania na ściany, w biurach, garażach, na halach produkcyjnych i magazynowych oraz podkładki gumowe samoprzylepne antypoślizgowe,

mikroguma pod Podkłady antypoślizgowe na biurko

Mikroguma samoprzylepna jest stosowana przy produkcji urządzeń elektronicznych jako podkładka antypoślizgowa na biurko, elementy dystansujące, elementy antypoślizgowe, odbojniki, stopki, jako wygłuszenia, izolacje, elementy dystansowe, uszczelki, podkładki na biurko. Stopki samoprzylepne EPDM mogą być używane jako podkładki pod różnymi wyrobami, można je także stosować jako elementy dystansowe, odboje lub zderzaki.

Wykorzystywane są jako elementy antypoślizgowe i tłumiące drgania czy hałas. W zależnośći od wymagań Klienta możemy wykonać dowolny kształ i wymiar podkładki.

Mikroguma samoprzylepna

Oferujemy dowolnej szeroki taśmy i uszczelki samoprzylepne z mikrogumy EPDM. Grubość od 1.5mm do 10mm. Chronią przede wszystkim przez utratą ciepła, wibracjami, hałasem, kurzem i wilgocią dzięki zamkniętokomórkowej strukturze. Stosowane do maszyn i urządzeń jako podkładka antypoślizgowa lub dystansowa. Może także pełnić rolę odbojnika. Doskonale tłumieni wibracje.

Mikroguma jest materiałem oferowanym w różnych grubościach i formatach zależnych od potrzeb Klienta i wielkości wykonywanej produkcji.

Podkłady antypoślizgowe 
z mikrogumy