+48 71 302 7188

Kontakt


Obsługa Klienta

bok@mierzejewski.pl

Aleksandra Kwiatkowska / Łukasz Bielawny
(+48) 71 341 1894
(+48) 71 302 7188

(+48) 576 447 441

Handel hurtowy

Rafał Borowiec
handlowy@mierzejewski.pl
(+48) 508 365 530


Próbki materiałów samoprzylepnych

Wojciech Mierzejewski
wojciech@mierzejewski.pl
(+48) 533 447 446

Dane adresowe

MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne
ul. Lelewela 4, 53-505 Wrocław

JAK DOJECHAĆ? Wjazd od ul. Kolejowej
Lokalizacja GPS: 51.102255, 17.022264

Z uwagi na obecną sytuację, ograniczamy wizyty w biurze naszej firmy. Odbiór towaru lub próbek prosimy uzgadniać telefonicznie lub mailowo.

MAPA DOJAZDU - MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne

Materiały sztancowane

Magdalena Mierzejewska
magdalena@mierzejewski.pl
(+48) 515 085 992

Taśmy z nadrukiem

Łukasz Bielawny
nadruki@mierzejewski.pl
(+48) 71 341 1894

Papier silikonowany

Zbigniew Mierzejewski
info@mierzejewski.pl
(+48) 508 365 428

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jak szybko wysyłamy towar?

Zamówienia z magazynu na szerokości 1 - 1.5 m realizujemy tego samego dnia. Dowolną szerokość możemy dociąć w ciągu 2 - 7 dni. W przypadku formatek wycinanych pod wymiar, czas realizacji wynosi ok. 5 - 10 dni. Jeżeli w naszej ofercie brakuje poszukiwanego materiału - realizujemy również nietypowe zlecenia z wykorzystaniem siatki naszych dostawców w całej Europie - czas realizacji takich zamówień wynosi od 2 do 7 tygodni.

Jak szybko można otrzymać wycenę?

Na zapytania ofertowe odpowiadamy od kliku minut do kilku godzin. Na potrzeby wyceny warto wskazać preferowane grubości, szerokości, długości, kolory i ilości (tabela wymiarów). Warto też zamieścić informację dodatkowe, np. materiał piankowy, twardy materiał, cienka folia, samoprzylepny, miękka guma, bez kleju, niepalny, etc.

Jak otrzymać próbki taśm i materiałów samoprzylepnych?

Wystarczy podać adres i dane firmy, oraz wskazać preferowane materiały do wysyłki, np. rzepy, pianka M-PE (polietylenowa), mikroguma (pianka kauczukowa), gąbka M-PU (poliuretanowa), filc. Warto określić zakres grubości lub dodatkowe właściwości, np. materiał niepalny.

Czy sprzedajemy taśmy lub arkusze detalicznie?

Zajmujemy się mniejszym i większym hurtem oraz produkcją pod wymiar w zakresie B2B, ale istnieje możliwość nabycia mniejszych ilości, zwłaszcza w przypadku filcu i mikrogumy oraz niektórych taśm dwustronnych, magnetycznych, w podstawowej gamie wymiarów. Minimum wysyłkowe wynosi 150 PLN netto.

O nas

Firma MIERZEJEWSKI zajmuje się zaopatrzeniem przemysłu w materiały techniczne, sztancowane, samoprzylepne i dwustronnie klejące, docinane pod wymiar lub kształt.

Działamy w sektorze B2B od 2001 roku. Od początku działalności, stale powiększamy ofertę produktową i park maszynowy. Oferujemy możliwość powlekania klejem i wykonania dowolnych kształtów i szerokości taśm z materiałów technicznych, samoprzylepnych oraz dwustronnie klejących dostępnych w naszej ofercie, jak również z materiałów powierzonych.

Zajmujemy się przetwarzaniem i konfekcjonowaniem materiałów technicznych, takich jak pianka (PCV, PE, EVA, PU, EPDM, CR, NBR, NEOPRENOWA), włóknina, welur, folia, filc, rzepy, folia magnetyczna, guma lita i mikroporowata. Oferujemy także włókniny techniczne, polipropylenowe - spunbond, silikon MVQ, FKM, FPM, gumę do zastosowań w przemyśle spożywczym oraz papier silikonowany stosowany do produkcji materiałów samoprzylepnych.

Administrator danych osobowych

Informacja na temat sposobu przetwarzania danych osobowych: PDF
Program Rzetelna Firma