Podkładki gumowe
samoprzylepne

Firma MIERZEJEWSKI oferuje podkładki samoprzylepne gumowe, silikonowe i mikroporowate do dystansowania i uszczelniania, w postaci taśm i wykrojów. Przetwarzamy gumy lite i mikroporowate, zamkniętokomórkowe lub częściowo otwartokomórkowe. Oferujemy gumy o zróżnicowanej twardości i gęstości.

Konfekcjonowanie podkładek gumowych

Kształtki z gum mikroporowatych i spienionych konfekcjonujemy w grubości od 1mm do 30mm i szerokości od 4mm do 1000mm. W przypadku gum twardych (litych) oferujemy wycinanie kształtów z grubości od 0.5mm do 5mm i szerokości od 6mm do 1500mm. Używamy surowców w kolorze czarnym, opcjonalnie transparentnym, białym, kremowym, szarym, niebieskim, czerownym.

Wykorzystujemy mieszanki kaczuku EPDM, CR, neoprenowe, SBR, NBR, MVQ, FKM o zróżnicowanej odporności na chemikalia, oleje, kwasy i zasady, glikole, wysokie temperatury do +250°C, UV, starzenie, warunki atmosferyczne, wodę, ozon.

Podkładki do stosowania w produkctach mających kontakt z żywnością

Wykonujemy podkładki, odboje i dystanse samoprzylepne z mikrogumy polimerowej z astem FDA, obecnie w kolorze białym i grubości 2mm oraz 5mm.

Podkładki silikonowe czarne