Folia ferromagnetyczna samoprzylepna do magnesów

Folia ferromagnetyczna samoprzylepna i suchościeralna

Folia ferromagnetyczna jest stosowana w produkcji tablic na ścianę, magnetycznych i suchościeralnych. Folia tego typu zachowuje się jak powierzchni metalowa lub farba magnetyczna i przyciąga się ze wszystkimi rodzajami magnesów (ferrytowe, neodymowe, anizotropowe, izotropowe,gumy magnetyczne i etc.). Folia o właściwościach ferromagnetycznych jest produkowana w wersji samoprzylepnej bez laminatów, z białym laminatem lub w wersji suchościeralnej (DRYWIPE). Docinamy folię z roli, z metra lub w postaci elementów sztancowanych i wykrawanych według określonego wzoru (minimum produkcyjne to 25m2). Folia ferromagnetyczna służy do łączenia ze wszystkimi rodzajami magnesów, zastępuje powłoką metalową i jest przy tym elastyczna, łatwo ją ciąć nożyczkami, nożem introligatorskim czy na gilotynie. Może być przyklejania do ścian lub stosowana na każdej innej powierzchni. Do folii ferromagnetycznej i suchościeralnej przyciągają się magnesy ferrytowe, anizotropowe, izotropowe jak i neodymowe.

Folia Ferromagnetyczna na ścianę

Folie magnetyczne i ferromagnetyczne są materiałami łatwymi w obróbce, można na nich drukować (opcja ze specjalnym laminatem), można na ich powierzchni używać markerów do tablic suchościeralnych (określone rodzaje), istnieje również możliwość bezpośredniego montażu na określonej powierzchni dzięki zastosowanej warstwie samoprzylepnej, np. do ściany. Oferujemy folie ferromagnetyczną w szerokości 1 - 1.25m.

Folia Ferromagnetyczna z białym laminatem do druku

Folia ferromagnetyczna samoprzylepna z białym laminatem do druku solventowego, UV lub sitodruku. Oferowana jest z metra, w roli, lub w postaci dowolnych kształtów sztancowanych według wzoru. Folia z jednej strony jest samoprzylepna, z drugiej strony znajduje się biały laminat do nanoszenia nadruku.

Taśmy magnetyczne samoprzylepne są oferowane z podłożem (taśma dwustronnie klejąca) włókninowym, PET lub piankowym. DO zastosowań w poligrafii najlepiej sprawdza się podłoże włókninowe, w produkcji reklamowej podkład PET, natomiast przy klejeniu do chropowatych ścian i nierównych podłoży, najlepiej sprawdza się podkład z pianki polietylenowej.

Specyfikacja wymiarowa

Grubość 0.13mm (taśmy stalowe), 0.4mm, 0.65mm
Szerokość 6mm - 1250mm
KOLORY POWŁOKI Czarny, biały laminat matowy lub błyszczący, laminat suchościeralny biały, warstwa samoprzylepna, warstwa kredowa czarna
WARSTWA SAMOPRZYLEPNA Włóknina silnie klejąca, bardzo dobrze klei się do ścian
Folia samoprzylepna ferromagnetyczna
Nośnik Folia zastępująca metal w kontakcie z magnesem
Grubość 0.4mm / 0.65mm
Szerokość 8 - 1250mm

Folia ferromagnetyczna samoprzylepna czarna 0.4mm

Elastyczna folia przeznaczona do parowania i łączenia z magnesami oraz foliami magnetycznymi. W składzie folii znajduje się proszek metalowy, który skutecznie przyciąga się z magnesami ferrytowymi, neodymowymi, oraz foliami magnetycznymi anizotropowymi oraz izotropowymi, które również znajdują się w naszej ofercie.

Zastosowanie
 • Parowanie z magnesami i foliami magnetycznymi (zamiast powierzchni metalowej - zamiennik taśm stalowych)
 • Do naklejania na ścianę, jako tablica dla magnesów
Folia ferromagnetyczna biała do druku
Nośnik Folia ferromagnetyczna z białym laminatem
Grubość 0.4-0.6mm + laminat do nadruku
Szerokość 7 - 1250mm

Biała folia ferromagnetyczna (laminat do nadruku)

Folia ferromagnetyczna suchościeralna do produkcji tablic na magnesy, pokryta białą powłoką spełniającą funkcję tablicy suchościeralnej. Folia współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na rynku rodzajami magnesów ( ferrytowe, anizotropowe, izotropowe jak i neodymowe). Możliwe jest wykonanie dowolnej szerokości lub kształtu. Folia ferro do druku UV, sitodruku, solvent.

Zastosowanie
 • Nadruki reklamowe
 • Mocowanie próbek w katalogach firmowych
Tablica suchościeralna ferromagnetyczna samoprzylepna
Nośnik Folia ferromagnetyczna z warstwą suchościeralną
Grubość 0.55mm
Szerokość 20 - 1250mm

Biała folia ferromagnetyczna (laminat suchościeralny)

Folia stosowana do produkcji tablic na magnesy, tablic dydaktycznych oraz gadżetów reklamowych. Oferowana w roli lub z metra, istnieje także możliwość wykonania arkuszach czy kształtów, w zależności od wielkości danej produkcji. Występuje w opcji samoprzylepnej lub bezklejowej. Dowolne kształty, arkusze lub z metra (w zależności od wielkości zapotrzebowania)

Cechy charakterystyczne
 • Trwały laminat suchościeralny błyszczący
 • Wersja samoprzylepna lub bezklejowa do używania ze wszystkimi rodzajami magnesów
Tablica kredowa samoprzylepna ferromagnetyczna
Nośnik Folia ferromagnetyczna z warstwą kredową (do pisania kredą)
Szerokość 20 - 1200mm
Grubość 0.55mm

Czarna folia ferromagnetyczna (laminat kredowy)

Folia ferromagnetyczna samoprzylepna z warstwą kredową, przeznaczoną do wielokrotnego pisania kredą, do wyklejania na ścianach i meblach zarówno w warunkach przemysłowych, biurowych jak i domowych jako tablica ferromagnetyczna.

Cechy charakterystyczne
 • Możliwość wycinania kształtów pod wymiar
 • Klej do powierzchni gładkich i chropowatych, także ścian
 • Czarna powłoka kredowa, współpracuje ze wszystkimi rodzajami magnesów
Folia ferromagnetyczna pod wymiar
Nośnik Folia FERRO
Grubość 0.4mm lub 0.65mm
Szerokość Od 7mm do 1250mm

Taśmy i maty ferromagnetyczne konfekcjonowane po wymiar

Folie ferromagnetyczne oferujemy szerokości bądź kształcie. Wykonujemy także paski i kształtki pod wymiar, do zamykania teczek i opakowań przy używaniu z magnesami (folia ferromagnetyczna przyciąga się do magnesu jak powierzchnia stalowa).

Zastosowanie
 • Taśmy i maty ferromagnetyczne
 • Tablice dydaktyczne, gry planszowe
 • Łączenie ze sobą magnesów i ferromagnetyków