+48 71 302 7188

Taśmy antypoślizgowe samoprzylepne na schody

Taśmy zabezpieczające antypoślizgowe samoprzylepne safty walk

Taśmy samoprzylepne antypoślizgowe żółto-czarne, szare, przeźroczyste w rolkach 25 mm x 18m, 50 mm x 18m i 100 mm x 18m są używane w szkołach, urzędach, w magazynach, fabrykach, sklepach i wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych i handlowych oraz wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko pośliźnięcia się. Taśma antypoślizgowa posiada chropowatą strukturę, może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Taśmy antypoślizgowe są przeznaczone do pracy w warunkach przemysłowych, na schody, rampy, podjazdy, są odporne na chemikalia, warunki atmosferyczne oraz ujemne temperatury (-30°C). Skutecznie zabezpieczają schody, posadzki, rusztowania, podesty, rampy, elementy pojazdów czy maszyn, także tam gdzie występuje duże zapylenie czy zabłocenie. Docinamy szerokości od 10 mm do 610 mm.

Taśmy antypoślizgowe kolorowe strukturalne

Kolorowe taśmy samoprzylepne antypoślizgowe do stosowania w warunkach przemysłowych oraz w warunkach intensywnego użytkowania (szkoły, biura, urzędy). Dostępne w kolorze brązowym, czerwonym, żółtym, niebieskim, czarno-żółtym, szarym, czarnym. Do zastosowań przemysłowych, wewnątrz i na zewnątrz budynków, odporne na mróz, śnieg, wilgoć i starzenie.

Zabezpieczenie antypoślizgowe fluorescencyjne

Specjalna wersja taśmy antypoślizgowej samoprzylepnej, pokrytej utwardzonym piaskiem kwarcowym (struktura papieru ściernego) posiadającym właściwości fluorescencyjne. Taśma magazynuje światło i "świeci" w ciemności.

Listwy antypoślizgowe na schody

Listwy antypoślizgowe (lub kształty wycinane z takich taśm) są stosowane do zabezpieczania śliskich powierzchni, schodów, podestów, rusztowań, w celu zminimalizowania ryzyka pośliźnięcia, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Taśmy antypoślizgowe mogą być stosowane na różnego rodzaju powierzchnie; betonowe, ceramiczne, marmurowe, drewniane, metalowe, szklane. Są odporne na ścieranie, UV, wodę, wilgoć, oleje, temperatury od -30°C do +110°C. Mamy możliwość docinania taśm w szerokości do 610 mm. Taśmy antypoślizgowe są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach przemysłowych do zabezpieczania śliskich miejsc.

FAQ - Jak okleić schody taśmą antypoślizgową

Jak zabezpieczyć śliskie schody?

Można wykorzystać samoprzylepną taśmę antypoślizgową o chropowatej strukturze, która zabezpiecza przed pośliźnięciem.

Jak przyklejać taśmę antypoślizgową?

Optymalna szerokość taśmy wynosi 25 mm i 50 mm. Paski antypoślizgowe należy przyklejać w odstępach od 12 mm do 25 mm, w zależności od długości schodów. Klej aktywuje się przez docisk.

Ile kosztuje zabezpieczenie schodów przed zimą?

Taśma samoprzylepna antypoślizgowa na schody to koszt od 29 PLN netto (+VAT23%) przy szerokości 19 mm i długości 15m. Taśmę należy wymieniać co kilka sezonów.

Montaż pasków samoprzylepnych antypoślizgowych

Klej na taśmie aktywuje się poprzez docisk i nie wymaga dodatkowych narzędzi przy aplikacji. Taśmy mogą być przyklejane na różnego rodzaju powierzchnie: beton, drewno, marmur, kafelki, ceramika, PVC oraz różnego rodzaju tworzywa sztuczne . Są odporne na ścieranie, detergenty, oleje, warunki atmosferyczne, mróz. Oferowane w postaci taśm lub elementów sztancowanych (kształt wycięty z arkusza). Największa możliwa szerokość: 610 mm.

Zastosowania taśm antypoślizgowych

 • Do zabezpieczania śliskich powierzchni na halach produkcyjnych, magazynach, rampach
 • Zabezpieczania maszyn, przyczep i ciągników (gospodarstwa rolne)
 • Do zabezpieczania rusztowań, drabin, podjazdów, schodów
 • Zabezpieczanie śliskich powierzchni na basenach oraz w łazienkach
 • Zabezpieczanie śliskich powierzchni w szkołach i urzędach
 • Zabezpieczanie śliskich powierzchni na statkach i jachtach
Taśma antypoślizgowa samoprzylepna
KOLOR Różne kolory
GRUBOŚĆ 0.5 mm
SZEROKOŚĆ 19 mm, 25 mm, 50 mm, 100 mm, 610 mm

Listwa antypoślizgowa na schody żółto-czarna, szara, bezbarwna

Listwa antypoślizgowa do naklejania na schody i posadzki w szkołach i urzędach Taśma antypoślizgowa pokryta drobnymi granulkami mineralnymi. Produkt do standardowych zastosowań, nadaje się do wielu powierzchni, takich jak metale, szkło, ceramika, tworzywa sztuczne, powierzchnie marmurowe. Odporna na ścieranie, warunki atmosferyczne, UV, oleje, detergenty.

Zastosowanie

 • Używana na schodach, przy wejściach do budynków, na drabinach
 • Stosowana na placach zabaw, podestach, na scenach
 • Na podłogach i posadzkach, przyczepach, na statkach i jachtach
Taśma antypoślizgowa samoprzylepna gruboziarnista BTW24
KOLOR Czarny
GRUBOŚĆ 0.7 mm
SZEROKOŚĆ 19 mm

Taśma antypoślizgowa gruboziarnista 19 mm x 15m

Taśma antypoślizgowa do stosowania na zabrudzone lub zabłocone powierzchnie Przemysłowa taśma antypoślizgowa samoprzylepna do ekstremalnych zastosowań, gdzie standardowa taśma nie może pracować z powodu nagromadzenia kurzu, błota czy gruzu. Odporna na ścieranie, czynniki atmosferyczne, UV, oleje, detergenty i rozpuszczalniki.

Przeznaczenie

 • Używana na rusztowaniach, rampach, budowach
 • W gospodarstwach rolnych, na ciągnikach, maszynach rolniczych
 • Na pojazdach, pojazdach opancerzonych, sprzęcie wojskowym, w hangarach
Taśma antypoślizgowa samoprzylepna średniej ziarnistości BTW46
KOLOR Czarny, biały
GRUBOŚĆ 0.6 mm
SZEROKOŚĆ 19 mm, 25 mm, 50 mm, 610 mm

Listwa podgumowana antypoślizgowa 50 mm x 18m

Przemysłowa listwa samoprzylepna -30°C+110°C typu "Safty Walk" (szerokość do 610 mm). Wytrzymała taśma antypoślizgowa z klejem do powierzchni marmurowych, ceramicznych, drewnianych, do szkła, metalu i tworzyw sztucznych, odporna na ścieranie chemikalia, oleje, warunki pogodowe. Dostępna w kolorach: czarny, biały, szary, czerwony, żółty, żółto-czarny, biało-czerwony, brązowy, niebieski.

Zastosowanie

 • Używana na schodach, przy wejściach do budynków, na drabinach
 • Stosowana na placach zabaw, podestach, na scenach
 • Na podłogach i posadzkach, przyczepach, na statkach i jachtach
Taśma antypoślizgowa samoprzylepna basenowa BTW07
KOLOR Czarny, biały
GRUBOŚĆ 0.7 mm
SZEROKOŚĆ 19 mm, 25 mm, 50 mm

Taśma antypoślizgowa łazienkowa 25 mm x 18m

Taśma basenowa z tworzywa PCV, odporna na dużą wilgotność i zmoczenie. Delikatna karbowana struktura, która pozwala na chodzenie boso po powierzchni zabezpieczonej taśmą. Klej odporny na warunki atmosferyczne, oleje, detergenty, rozpuszczalniki, słoną wodę. Taśmy basenowe antypoślizgowe są oferowane w kolorze białym, szarym lub czarnym.

Zastosowanie

 • Łazienki, prysznice, baseny
 • Używana na basenach, łodziach, jachtach
 • Do przyklejania na posadzki, kafelki
 • Łagodna dla stóp
Taśma aluminiowa antypoślizgowa heavy duty
NOŚNIK Aluminiowy samoprzylepny
DŁUGOŚĆ 15m
SZEROKOŚĆ 50 mm

Taśma antypoślizgowa wzmocniona ALU

Samoprzylepna taśma antypoślizgowa do stosowania w warunkach przemysłowych Taśma antypoślizgowa samoprzylepna z aluminiowym podkładem, który zapewnia dopasowanie do nieregularnych powierzchni (np. podłogi w autobusach, tramwajach, drabiny, podesty przemysłowe. Odporna na wodę, UV, oleje, detergenty i rozpuszczalniki.

Zastosowanie

 • Oklejanie posadzek przemysłowych o nieregularnej strukturze
 • Zabezpieczanie stopni, schodów w komunikacji miejskiej
 • Zabezpieczanie posadzek i podestów w warunkach przemysłowych