Podkłady i odboje
z mikrogumy

Podkładki z gumy komórkowej EPDM są wytrzymały i odporne na starzenie, promieniowanie UV, oleje, rozpuszczalniki, tłuszcze, smary. Dzięki zamknięto komórkowej strukturze nie absorbuje wilgoci i wody.

Konfekcjonowanie

Przetwarzamy gumy piankowe mikroporowate w grubości od 1.5mm do 30mm i szerokości od 4mm do 1000mm w wersji samoprzylepnej lub bezklejowej.

Odboje garażowe

Wykonujemy samoprzylepne maty odbojowe do przyklejania na ściany, w biurach, garażach, na halach produkcyjnych i magazynowych.

Podkłady antypoślizgowe na biurko

Mikroguma samoprzylepna jest stosowana przy produkcji urządzeń elektronicznych jako podkładka antypoślizgowa na biurko, elementy dystansujące, elementy antypoślizgowe, odbojniki, stopki, jako wygłuszenia, izolacje, elementy dystansowe, uszczelki. Stopki samoprzylepne EPDM mogą być używane jako podkładki pod różnymi wyrobami, można je także stosować jako elementy dystansowe, odboje lub zderzaki.

Wykorzystywane są jako elementy antypoślizgowe i tłumiące drgania czy hałas. W zależnośći od wymagań Klienta możemy wykonać dowolny kształ i wymiar podkładki.

Uszczelki z mikrogumy

Oferujemy dowolnej szeroki taśmy i uszczelki samoprzylepne z mikrogumy EPDM. Grubość od 1.5mm do 10mm. Chronią przede wszystkim przez utratą ciepła, wibracjami, hałasem, kurzem i wilgocią dzięki zamkniętokomórkowej strukturze. Stosowane do maszyn i urządzeń jako podkładka antypoślizgowa lub dystansowa. Może także pełnić rolę odbojnika. Doskonale tłumieni wibracje.

Mikroguma jest materiałem oferowanym w różnych grubościach i formatach zależnych od potrzeb Klienta.

Podkłady antypoślizgowe 
z mikrogumy