Taśmy rzepowe do wszywania
Formatki wszywane

Rzep  welurowy do wszywania

Tkaniny rzepowe dzielimy ze względu na sposób montażu oraz sposób łączenia się rzepów. Jednym ze sposobów montażu jest wszywanie. Rzepy przeznaczone do wszywania występują w różnych kolorach i szerokościach, oraz w dolnych kształtach wykrawanych i sztancowanych według określonego projektu.

Rzepy pasmanteryjne do zastosowań przemysłowych

Rzepy do wszywania dostępne są w opcji standardowej - nylonowej, jak również trudnopalnej i elastycznej - rodzaj gumki oraz weluru (poliamid). W zależności od rodzaju występują w kolorach czarnym, biały, atakże w szarym jasnym, szarym ciemnym, zielonym fluorescencyjnym, brązowym, granatowym, niebieskim, oliwkowym (wojskowa zieleł‚„), czerwonym, burgundowym, beżowym i słonecznym żółtym.

Rzepy trudnopalne samogasnące

Rzepy o właściwościach ognioodpornych

rzep-welurowy
Rzep pętelka typu WELUR

Tkanina welurowa w roli lub w postaci sztancowanej

Welur jest stosowany jako zamiennik klasycznych rzepów pętelkowych. Najmniejszą grubość połączenia uzyskamy tworząc komplet z rzepów niskoprofilowych welurowych i niskoprofilowych haczyków (rzepy plastikowe)

Katalog
rzepy-typu-petelka
Rzepy typu Pątelka

Pątelka rzepowa

Rzepy w większości przypadków skłądają się z części męskiej - haczyk, oraz części żeńskiej - pętelka. Rzepy żeńskie, nazywane potocznie flauszem można łączyć z rzepami typu haczyk. Pątelka występuje w formie standardowej taśmy nylonowej

Katalog
rzep-do-wszywania-haczyk
Rzep typu Haczyk

Rzepy typu haczyk

Rzepy w większości przypadków skłądają się z części męskiej - haczyk, oraz części żeńskiej - pętelka. Po złączeniu tworzą komplet.

Katalog
rzep-elastyczny-petelka
Rzepy Elastyczne

Rzep elastyczny

Taśma typu pętelka, elastyczna i rozciągliwa - oferowana w rolce szerokości 20mm, 25mm, 50mm

Rzepy termozgrzewlane
Termozgrzewalne Rzepy

Rzepy termozgrzewalne do plandek i materiałów tekstylnych

Rzepy z klejem aktywowanym za pomocą zgrzewarek

Katalog rzep