Haczyki rzepowe do łączenia z pętelkami i welurem

Taśmy rzepowe haczyk
do łączenia z pętelkami i welurem

Rzepy typu haczyk są stosowane do spinania z rzepami typu pętelka, tworząc komplet spinający się ze sobą. W naszym asortymencie znajda Państwo rzepy nylonowe typu haczyk (typowa tkanina nylonowa) lub rzepy typu haczyk z tworzywa plastikowego (niskoprofilowany polipropylen lub poliamid). Rzepy plastikowe są dedykowane jako zamkniecia dla opakowań, dla pozostałych zastosowań najlepszych rozwiazaniem jest typowy rzep nylonowy.

Konfekcjonowanie rzepów

Haczyki rzepowe są oferowane w postaci taśm o szerokości 10mm, 16mm, 20mm, 25mm, 30mm, 38mm, 50mm, 100mm, 150mm oraz 320mm lub kółeczek o średnicy od 10mm do 146mm lub w kształcie wykrawanych według projektu. Dostępność danej szerokości jest zależna od wielkości zapotrzebowania ilościowego i rodzaju tworzywa lub włókna z jakiego są wykonane.

Haczyki nylonowe w kształcie grzybków

Mocniejsza wersja tradycyjnych rzepów haczykowych, stosunkow niszowe rozwiązanie. Charakterzyją się dużą większą siłą spinania w porównaniu z łączenie typu haczyk+pętelka. Grzybki mają jednak małą żywność, a ich siła trzymania w wielu aplikacjach może być zbyt duża.

Rzepy niskoprofilowane haczykowe (rzepy plastikowe)

Taśmy rzepowe lub wykroje z rzepów wykonanych z tworzywa polipropylenowego lub poliamidowego. Oferowane w grubości 1mm lub 0.5mm. Rzepy produkowane w rolkach o szerokości 20mm, 25mm, 50mm, 100mm i w nawojach po 50 m. b. Charakteryzują się mniejszą siłą spinającą i dużą odpornością na siły ścinania. Występują w opcji samoprzylepne lub do wszywania, w kolorze czarnym, szarym, transparentnym lub białym.

Rzepy haczykowe wszywane, samoprzylepne, dwustronne lub termozgrzewalne

Rzep haczyk samoprzylepny PREMIUM (klej akryl modyfikowany) - Rzep wykonany na bardzo silnie klejącej taśmie dwustronnej żelowej (odporny na działanie warunków atmosferycznych, wilgoci, UV i starzenia). Moc klejenia zwieksza się z czasem.

Rzep haczyk samoprzylepny STANDARD (klej kauczuk) - Rzep na kleju kauczukowym dedykowany do większości powierzchni, m.in. papieru, drewna, metalu, gumy, skór, tkanin. Agresywny i szybko chwytający do podłoża. Klej podatny na działanie UV.

Rzep haczyk obustronny - Specyficzny rodzaj taśmy rzepowej, która po obu stronach (od spodu i od góry) posiada zapięcie haczykowe.

Rzep haczyk WSZYWANY (bez kleju) - Rzep klasyczny haczykowy, bez warstwy samoprzylepnej, przeznaczony do zastosowań w produkcji odzieży, kombinezonów, mundurów oraz sprzętu medycznego i sportowego. Możliwe kolory: szary jasny, szary ciemny, żółty-fluor, brązowy, granatowy, niebieski, oliwkowy (wojskowa zieleł‚„), czerwony, burgund, beżowy i słoneczny żółty oraz czarny i biały.

Haczyki rzepowe do pętelek