+48 71 302 7188

Taśma do paroizolacji

Taśmy klejące naprawcze do folii paroizolacyjnych i dachowych

Silnie klejące taśmy budowlane do sklejania i uszczelniania. Występują w formie jednostronnie samoprzylepnej do klejenia folii i paroizolacji na zakładkę (taśma z folii polietylenowej pokrytej nie starzejącym się klejem akrylowym o bardzo dużej sile klejenia) oraz taśmy dwustronne wykonane z modyfikowanego kleju akrylowego odpornego na plastyfikatory zawarte w PCV, zbrojonego siatką, przeznaczone do sklejania, łączenia i napraw folii budowlanych i paroizolacyjnych. Taśma charakteryzuje się dużą siłą klejenia i odpornością na temperatury -40+120°C oraz wodę, wilgoć, oleje, czynniki atmosferyczne, starzenie i UV.

Taśma budowlana wzmocniona dwustronnie klejąca do folii i tkanin

Taśma TDM-1831 doskonale radzi sobie ze sklejaniem folii polietylenowych, budowlanych i paroizolacyjnych, można ją kleić także do tynków, betonu, ścian kartonowo gipsowych, skór i tkanin syntetycznych. Stosowana także do montażu wykładzi.

Taśmy dwustronne TDM-1831 do folii paroizolacyjnej docinamy do dowolnie wybranej szerokości. W naszej ofercie są również dostępne dwustronne taśmy uszczelniajace butylowe do uszczelniania i łączenia paroizolacji oraz taśmy jednostronnie klejące metalizowane. Oferujemy także samoprzylepne taśmy aluminiowe oraz taśmy jedostronnie klejące naprawcze do folii budowlanych.

Zastosowanie

 • przyklejanie krawędzi wykładzin do ścian lub posadzek betonowych
 • naprawa, łączenie i sklejanie folii budowlanych i paroizolacyjnych, polietylenowych i PCV
 • tablic reklamowych, informacyjnych, znamionowych, imiennych

 

Taśma budowlana jednostronnie samoprzylepna FN-3201

Silnie klejące, transparentne folie polietylenowe (PE) do sklejania i napraw folii budowlalnych i dachowych. Dobrze klei się do powierzchni niskoenergentycznych.

Właściwości taśmy FN-3201

 • Odporny na starzenie klej akrylowy o wysokiej adhezji
 • Mocny nośnik z grubej folii polietylenowej (0.15 mm)
 • Odporna na warunki atmosferyczne, UV, mróz, deszcz
 • Szerokość od 5 mm do 1500 mm (typowy wymiar rolki to 50 mm x 25 m)
Taśma budowlana jednostronnie samoprzylepna FN-3201

Taśma montażowa budowlana - dwustronna (klej akrylowy TDM-1831)

Klej akrylowy o grubości 0.3 mm wzmocniony siatką, w postaci taśmy dwustronnej do permanentnego klejenia i napraw folii budowlanych i PE - wulkanizuje się z foliami, tworząc szczelne klejenie - a także do sklejania pianki, filcu, wykładzin PCV i tkaninowych, do niektórych mieszanek gumowych, folii PE oraz bardzo nierównych powierzchni. Siatka o małej gęstości.

Właściwości taśmy TDM-1831

 • Bardzo silny klej
 • Łączy na stałe powierzchnie potencjalnie trudne w klejeniu
 • Stosowana do folii budowlanych, paroizolacji, do klejenia kamienia, tekstyliów, drewna i wszelkiego rodzaju chropowatych powierzchni
 • Szerokość od 5 mm do 1250 mm (typowa rolka to wymiar 50 mm x 25 m)
Taśma montażowa budowlana - dwustronna (klej akrylowy TDM-1831)Siatka dwustronnie klejaca