Taśmy do napraw folii dachowych i paroizolacyjnych
samoprzylepne

Taśmy klejące naprawcze do folii paroizolacyjnych i dachowych

Silnie klejące taśmy uszczelniające jednostronne z folii polietylenowej oraz taśmy dwustronne wykonane z modyfikowanego kleju akrylowego odpornego na plastyfikatory zawarte w PCV, zbrojonego siatką, przeznaczone do sklejania, łączenia i napraw folii budowlanych i paroizolacyjnych. Taśma charakteryzuje się dużą siłą klejenia i odpornością na temperatury -40+120°C oraz wodę, wilgoć, oleje, czynniki atmosferyczne, starzenie i UV.

Taśmy dwustronne TDM.1831 do folii paroizolacyjnej docinamy do dowolnie wybranej szerokości. W naszej ofercie są również dostępne dwustronne taśmy uszczelniajace butylowe do uszczelniania i łączenia paroizolacji oraz taśmy jednostronnie klejące metalizowane. Oferujemy także samoprzylepne taśmy aluminiowe oraz taśmy jedostronnie klejące naprawcze do folii budowlanych.

Błona klejowa zbrojona siatką do klejenia folii

Silnie klejąca i wytrzymała taśma dwustronna M-S1831

Taśma M-S1831 doskonale radzi sobie ze sklejaniem folii polietylenowych, budowlanych i paroizolacyjnych, można ją kleić także do tynków, betonu, ścian kartonowo gipsowych, skór i tkanin syntetycznych. Stosowana także do montażu wykładzin.

Zastosowanie

  • przyklejanie krawędzi wykładzin do ścian lub posadzek betonowych
  • naprawa, łączenie i sklejanie folii budowlanych i paroizolacyjnych, polietylenowych i PCV
  • tablic reklamowych, informacyjnych, znamionowych, imiennych

Folie naprawcze jednostronnie klejące PE

Silnie klejące, transparentne folie polietylenowe (PE) do sklejania i napraw folii budowlalnych i dachowych. Dobrze klei się do powierzchni niskoenergentycznych.