+48 71 302 7188

Rzepy haczykowe niskoprofilowe - do łączenia z pętelkami

Rzepy niskoprofilowe haczyki do wszywania i samoprzylepne

Niskoprofilowe rzepy z tworzywa poliamidowego lub polipropylenowego są doskonałym zamiennikiem dla klasycznych rzepów nylonowych (tekstylnych). Charakterystyczną cechą tego typu rzepów, jest duża gęstość oraz mała wysokość haczyków wtopionych w podstawę taśmy (do wyboru wysokość około 0.5 mm i około 1 mm). Taśmy rzepowe wykonane z tworzywa PA lub PP są bardziej estetyczne w porównaniu ze zwykłymi rzepami tekstylnymi i są często stosowane do produkcji ortez ortopedycznych i różnego rodzaju akcesoriów rehabilitacyjnych, przy produkcji sprzętu sportowego, w produkcji odzieży, plecaków, butów, kombinezonów. Rzepy PA i PP są produkowane w szerokości od 12 do 150 mm i na specjalne zamówienie mogą być pokryte klejem.

Sposób łączenia rzepów niskoprofilowych haczykowych

Rzepy haczykowe niskoprofilowe można łączyć ze wszystkimi rodzajami pętelek rzepów, ale również z welurem, filcem i tkaninami pętelkowymi. Mają zróżnicowaną siłę trzymania w zależności od wysokości haczyka i rodzaju pętelki.

Taśmy rzepowe samoprzylepne

Rzepy niskoprofilowe 0.5  mm
NOŚNIK Poliamid lub polipropylen
GRUBOŚĆ 0.5 mm
SZEROKOŚC 10 - 320 mm
DŁUGOŚĆ 50m

Rzepy niskoprofilowe haczyk 0.5 mm

Rzepy niskoprofilowe z gęsto rozmieszczonymi haczykami o wysokości około 0.5 mm, wykonane z tworzywa PA lub PP w opcji samoprzylepnej lub bezklejowej, służącej do wszywania. Możemy wykonać dowolny kształt z taśm niskoprofilowych w wymiarze do 320 mm.

Charakterystyka
  • Estetyczne
  • Optymalna siła trzymania się haczyków do rzepów żeńskich typu pętelka i pętelka welurowa
  • Kolory: czarny, biały i transparentny
Rzepy niskoprofilowe 1  mm
NOŚNIK Poliamid lub polipropylen
GRUBOŚĆ 1 mm
SZEROKOŚC 10 - 320 mm
DŁUGOŚĆ 50m

Rzepy niskoprofilowe haczyk 1 mm

Wysokiej jakości taśmy typu haczyk (wysokość haczyków około 1 mm) rzepowe z gęsto rozmieszczonymi haczykami o wysokości około 1 mm, wykonane z tworzywa poliamidowego lub polipropylenowego. Produkowane zarówno w postaci taśm jak i elementów sztancowanych (kształtów wycinanych według wzoru).

Charakterystyka
  • Estetyczny wygląd
  • Duża odporność haczyków na siły ścinania
  • Kolory: czarny, biały i transparentny