Pianki EVA kopolimerowe MIERZEJEWSKI

Pianka EVA kopolimerowa - produkcja kształtów

Pianka kopolimerowa EVA i polimerowa EPB są elastyczne i posiadają bardzo dobre właściwości amortyzujące oraz antypoślizgowe. Znajdują zastosowanie m.in. przy produkcji akcesoriów sportowych i medycznych, ochraniaczy, wykładzin, przekładek amortyzujących a także do wkładów pudełkowych i akcesoriów reklamowych czy padów na biurko. Pianki polimerowe EPB posiadają dodatkowo zgodność z regulacjami FDA (do kontaktu z żywnością) i nie zawierają związków siarki. Mogą być stosowane w automotive, wykazują się bardzo dobrą szczelnością przez wodą i powietrzem.

Gdzie kupić piankę EVA?

Wystarczy wysłać do nas e-mail z wymiarem do wyceny. Wykonujemy dowolne kształty i taśmy samoprzylepne z pianki kompolimerowej EVA czarnej i białej w grubości 1 mm, 2 mm, 3 mm, 5 mm, 8 mm, 10 mm - minimum wysyłkowe wynosi 150 PLN (cena netto). Kolory dostępne w ofercie hurtowej B2B od 400m2.

Import i konfekcja pod wymiar

Zajmujemy się bezpośrednim importem pianki kopolimerowej EVA i polimerowej EPB oraz konfekcjonowaniem i powlekaniem klejem pianki. Wykonujemy taśmy samoprzylepne w dowolnych wymiarach, jak również kształty wycinane i sztancowane według wzoru. Wykonujemy zarówno duże produkcje jak i partie prototypowe.

Podkłady antypoślizgowe sztancowane i odboje piankowe na ścianę

Wykonujemy kształt sztancowane samoprzylepne na podstawie dostarczonego rysunku technicznego z różnego rodzaju pianek mikroporowatych polimerowych i kauczukowych EPB, EVA, NBR, CR, EPDM

Kolorowe pianki polimerowe (FDA)

Bezpieczne w kontakcie ze skórą i z żywnością. Sprężyste pianki mikroporowate produkowane w kolorze szarym, białym, czarnym, fioletowym, czerwonym, ceglastym, zielonym, niebieskim, żółtym

Pianki mikroporowate samoprzylepne w roli

Powlekamy klejem i docinamy dowolne szerokości z pianek mikroporowatych w grubości od 1-1.5 mm do 15 mm i szerokości od 4 do 1000 mm.

Zastosowanie

Pianki polimerowe i kopolimerowe EVA oraz EPB są stosowana w przemyśle, do uszczelnień, izolacji, do wypełniania przestrzeni i dystansowania, amortyzacji i wygłuszań, jak również w przemyśle sportowym, medycznym, reklamowym, samochodowym.

  • Jako elementy amortyzujące
  • Do uszczelnień w motoryzacji i konstrukcjach maszyn (wersja EPB)
  • Komponenty antypoślizgowe
  • Nóżki, stopki, odbojniki i dystanse
  • Materiały reklamowe - podkładki i pady biurkowe, kalendarze na biurko antypoślizgowe
  • Automotive (pianki polimerowe EPB)
  • Produkcja ortez medycznych i ochraniaczy sportowych
  • Wkłady wypełniające do pudełek i opakowań na gadżety reklamowe
Wkłady piankowe i arkusze sztancowane z pianek EVA i EPB
Rzep 3M Dual-Lock™ SJ-3540
MATERIAŁ 115±15 kg/m³
TEMPERATURA PRACY -30°C / +70°C(80)
KOLOR Biały lub inny
TWARDOŚĆ Sh00 50

Pianki polimerowe EPB - (ekwiwalent EVA)

Wysokiej jakości, bezpieczna, nietoksyczna, gładka pianka mikroporowata o dużej ściśliwości i sprężystości oraz szczelności przed ciśnieniem wody oraz powietrza co pozwala na zastosowanie w automotive i produkcji przemysłowej jako komponent. Posiada bardzo dobre właściwości antypoślizgowe, nie zwiera siarki (posiada neutralny zapach) i jest bezpieczna w kontakcie z żywnością, jak również w kontakcie ze skórą.

Pianka polimerowa jest zgodna z regulacjami FDA dotyczących kontaktu pianki EPB z żywnością. Typowym kolorem jest czarny i biały, ale możemy także wykonać produkcję z pianki w kolorze czerwony, ceglastym, żółtym, niebieskim, zielonym, fioletowym i szarym.

Pianka (EVA) samoprzylepna
GESTOŚĆ 85±10 kg/m³
TEMPERATURA PRACY -10°C / +70°C
TWARDOŚĆ Sh00 75
TWARDOŚĆ ShA 27

Pianka kopolimerowa (EVA) samoprzylepna

Pianka mikroporowata kopolimerowa jest bardzo sprężystym i miękkim materiałem piankowym, który stanowi alternatywę dla materiałów technicznych z neoprenu, kauczuku naturalnego, pianki poliuretanowej, pianki pvc. Charakteryzuje się dużą elastycznością i zamkniętą struktura komórkową.

EVA ma dobrą odporność na wodę i wilgoć, zapewnia wysoką izolację cieplną i długotrwałą wytrzymałość. Posiada dobre właściwości antypoślizgowe, nie jest jednak tak gładka jak pianka polimerowa EPB.