Taśmy z nadrukiem Taśmy klejące na nośniku foliowym

W zależności od zastosowania taśm z nadrukiem, wyróżniamy taśmy pakowe z logo na klejach kauczukowych syntetycznych (uniwersalne i najbardziej ekonomiczne), na klejach akrylowych (do oklejania foliowanych palet) oraz taśmy na kleju kauczuk naturalny (najwyższej jakości taśmy do pakowania).

Oferujemy taśmy i folie z nadrukiem indywidualnym, przeznaczone do wszelkiego rodzaju opakowań, do oklejania i plombowania przesyłek, owijania palet, wyznaczania stref podczas imprez plenerowych, zawodów sportowych, do zabezpieczania miejsc niebezpiecznych (np. taśmy ogrodzeniowe z nadrukiem "POLICJA").

Z nadrukiem są doskonałym nośnikiem reklamy, plombą zabezpieczającą przed niepożądanym otwarciem (dzięki unikatowemu wzorowi), a przede wszystkim służą do zabezpieczenie towaru na czas transportu i magazynowania.

Taśmy z logo papierowe samoprzylepne (nadruk indywidualny)

Na specjalne zamówienie możemy zaproponować samoprzylepne taśmy tkaninowe, wzmocnione lub papierowe (ekologiczne) z nadrukiem indywidualnym.

Taśmy klejące z logo - do pakowania

Akryl Klej z przeznaczeniem do tworzyw sztucznych i folii, stosowany do oklejania palet owiniętych folią stretch. Dostępny w wersji standardowej lub niepoodwijanej.
Kauczuk hot-melt Uniwersalny klej kauczukowy, ekonomiczny i najczęściej wybierany do zaklejania średniej wielkości kartonów i paczek. Daje możliwość stosowania z dyspenserem (zaklejarki ręcznej) posiadającym mechanizm wyciszający - cichoodwijalny.
Kauczuk naturalny Najmocniejszy klej oferowany na taśmach pakowych. Może być stosowany w chłodniach (wytrzymuje dużą wilgotność i zmiany temperatur do -30°C). Najlepsze i najpewniejsze rozwiązanie dla pakowania ciężkich kartonów.

Taśmy ostrzegawcze z logo

  Bezklejowe folie ostrzegawcze i ogrodzeniowe z nadrukiem do 6 kolorów, wykonane z folii PE w szerokości 75, 100 lub 150mm. Minimum produkcyjne przy 3 kolorach nadruku wynosi 10 rolek (nawoje po 250 m. b. lub 500 m. b.) natomiast przy wykonaniu od 4 do 6 kolorów, min. to 100 rolek.

Taśmy klejące pakowe z nadrukiem na kolory tle (APLA)

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem indywidualnym drukowanym na białej folii z opcją APLI, czyli tła w wybranym kolorze. W przypadku kolorowania tła, na taśmie występuje biały pasek na styku łączenia matryc (maksymalnie co 500mm) co wynika z typowych uwarunkowań procesu produkcyjnego. Taśmy z kolorowym tłem oferujemy na klejach akrylowych, kauczukowych i solventowych w szerokości od 25 do 150mm i długości od 50 do 990m. Standardowy czas realizacji wynosi od 10 do 20 dni roboczych.

Minima produkcyjne:

 • 36 rolek przy maksymalnie 3 kolorach
 • 540 rolek przy 4 kolorach i więcej
 • 360 rolek dla taśma cichoodwijalnych
 • 360 rolek dla taśm z klejem kauczuk naturalny
Taśmy z nadrukiem na folii PP z klejem kauczuk naturalny
NOŚNIK Folia PP
GRUBOŚC 25 µm
Szerokość 25, 48, 72, 150mm
KOLOR TŁA Dowolny

Taśmy samoprzylepne pakowe z nadrukiem na przeźroczystym tle

Uniwersalne taśmy pakowe z klejem kauczukowym lub akrylowym z nadrukiem indywidualnym na transparentnej folii polipropylenowej. Mogą być stosowane z dyspenserem wyciszającym taśmy podczas pakowania.

Opcje nadruku

 • Nadruk do 3 kolorów od 36 rolek
 • Nadruk do 6 kolorów od 540 rolek
 • Nadruk na folii PP z klejem cichoodwijalnym
Taśmy z nadrukiem na folii PP z klejem kauczuk naturalny
NOŚNIK Folia PP
GRUBOŚC 25 µm
Szerokość 25, 48, 72, 150mm
KOLOR TŁA Transparentny

Taśmy klejące do pakowania - klej kauczuk naturalny SOLVENT

Bardzo dobrej jakości produkt dla wymagających klientów. Klej solventowy typu kauczuk naturalny jest najbardziej wytrzymałym i najsilniejszym klejem stosowanym w produkcji taśm pakowych. Przeznaczone do klejenia, znakowania i plombowania opakowań kartonowych. Do obsługi taśm polecamy metalowe zaklejarki - dyspenser ręczny z mechanizmem cichoodwijalnym. Minimum produkcyjne to 360 rolek.

Opcje nośników

 • Folia PP 25 lub 28µm
 • Folia PVC 50µm
 • Nośnik papierowy (na specjalne zamówienie)
 • Nośnik tkaninowy (na specjalne zamówienie)
Taśmy pakowe z klejem kaczukowym typu hot-melt
NOŚNIK Folia PP (opcjonalnie PCV, tkanina lub nośnik papierowy)
GRUBOŚC 25, 28, 50 µm
Szerokość 25, 48, 72, 150mm
KOLOR TŁA Czarny

Folia z nadrukiem ogrodzeniowa

Folia odrodzeniowa z nadrukiem jednostronnym do 6 kolorów w szerokości 75mm, 100mm, 150mm i nawojach po 250 m lub 500 m, wykonana z wytrzymałej folii PE o grubości 50 µm lub 80 µm. Folia używana do nadruków jest biała, ale można pokryć ją dowolnym kolorem z palety Pantone.

Minima produkcyjne:

 • Do 3 kolorów dla ilości poniżej 10 000 m
 • Do 6 kolorów dla ilości powyżej 20 000 m
 • Szerokość 75mm dostępna od 2 500 m
 • Szerokość 100 i 150mm dostępna od 15 000 m
Folie PE z nadrukiem - ogrodzeniowe
NOŚNIK Folia PE
GRUBOŚC 50 lub 80 µm
Szerokość 75, 100, 150mm
KOLOR TŁA Białe lub apla (dowolny kolor)

Podajniki stołowe do odcinania taśm pakowych samoprzylepnych

Wysokiej jakości podajniki z wymiennymi ostrzami, przeznaczone do stosowania z taśmami samoprzylepnymi w różnych szerokościach i nawojach.

Charakterystyka

 • Duży wybór rozmiarów
 • Opcjonalnie - do dużych średnic rolki
 • Wytrzymała konstrukcja
 • Wymienne podzespoły i ostrza
Folie PE z nadrukiem ogrodzeniowe
Materiał Stal malowana proszkowo
Przeznaczenie Heavy duty
SZEROKOŚĆ 50, 75, 100, 150, 300, 457mm
Kolor Czerwony, niebieski, pomarańczowy, żółty, czarny