Taśmy izolacyjne
SCAPA

Taśmy izolacyjne

Taśmy izolacyjne mogą być wykonane z różnych materiałów, folii PCV, tkaniny, pianki itp. Najbardziej powrzechne są taśmy na bazie miąkkiej folii PCV i PIB do izolowania przewodów i drobnych prac naprawczych.

Taśmy izolacyjne PVC

Taśmy izolacyjne mogą być wykonane z różnych materiałów, folii PCV, tkaniny, pianki. Najbardziej powrzechne są taśmy na bazie miąkkiej folii PCV i PIB do izolowania przewodów i drobnych prac naprawczych. Taśmy izolacyjne SCAPA mogą być przydatne przy znakowaniu kolorami kabli i przewodów, jak również wiązkowania ich i przyklejania do podłoża. Taśma elektroizolacyjna wykonana jest z miąkkiego PCV (taśmy Scapa 2701 i Scapa 2702). Charakteryzują się pełną gamą kolorów wysoką przywieralnością cechami samogaszącymi odpornością na przecieranie, korozją i wilgoć.

Taśma uszczelniająca PIB SCaPA 2701

Taśma podczas owijania np. rur rozciąga się o ok. 100% po czym wraca do swojej pierwotnej postaci uszczelniając połączenie Sznur uszczelniający butylowy Uszczelki butylowe Samoprzylepne uszczelki z masy butylowe w średnicy fi6mm Taśmy tkaninowe wodoodporne Taśmy maskujące tkaninowe Samoprzylepne taśmy naprawcze w różnych kolorach, do maskowania, oklejania PCV, skółr, do uszczelniania