Taśmy banerowe dwustronne

Taśmy banerowe to potoczna nazwa produktów służących do sklejenia materiałów banerowych z PCV lub do ich łacenia i montażu. W zależności od potrzeb aplikacji, można wykorzystać do tego celu rzepy, taśmy dwustronnie klejące na nośniku z folii lub błony klejące ze zbrojeniem - wzmocnione siatką tekstylną.

Taśma do liter 3D - jaką wybrać?

Do klejenia liter 3D oferujemy taśmy bezbarwne ze spienionego akrylu lub piankę dwustronnie klejącą z polietylenu w różnych kolorach i grubościach.

Taśmy dwustronne do klejenia banerów

Taśmy banerowe PET i rzepy na kleju ACRILIC PREMIUM są odporne na warunki atmosferyczne, UV, deszcz, wilgoć, starzenie. Służą do klejenia do szkła, pleksi, aluminium, tworzyw sztucznych, poliwęglanów, PCV, HIPS. Występują w postaci taśm dowolnej szerokości lub w postaci elementów sztancowanych według wybranego kształtu. Taśmy tkaninowe służą do błyskawicznego i mocnego klejenia, do stosowania w warunkach wewnętrznych, na niedługi okres czasu. Do klejenia plandek można wykorzystać także taśmy termo zgrzewalne rzepowe.

Oferujemy także taśmy tkaninowe i wzmocnione do sklejania ze sobą benerów reklamowych.

Czym przekleić rzep do banera? Rzepy z klejem akrylowym lub kauczukowym

Oprócz taśm dwustronnych PET, oferujemy także rzepy samoprzylepne stosowane to tymczasowego montażu banerów lub wymiennego systemu banerów. Posiadamy także taśmy dwustronne w formie grubej błony klejowe wzmocnionej siatką, do przyklejania rzepów do banerów.

Tabliczki cenowe i informacyjne naklejane w sklepach na sprzęt RTV i AGD

Do tego celu możemy zaproponować dowolną szerokość folli tymczasowej z folii dwustronnie przylepnej ze zróżnicowanym klejem. Po jednej stronie taśmy jest klej silniejszy, do drugiej stronie klej odlepny, nie pozostawiający po sobie śladów. Tego typu taśmy są stosowane na targach do tymczasowego montażu wykładzin i elementów stoisk targowych, np. plakatów.

Taśma banerowa tkaninowa

Taśma dwustronna banerowa na nośniku tkaninowym z bardzo agresywnym klejem. Służy do klejenia banerów, tkanin, wykładzin, PCV, pianki, gumy. Nośnik z siatki tkaninowej niweluje rozciągliwą klejonych materiałów, takich jak np. guma.

Kółeczka dwustronne z listkiem do montażu plakatów

Bardzo dobrej jakości taśma dwustronna montażowa w postaci kółeczek sztancowanych na rolce, służą do przyklejania większości materiałów, m.in. PCV, papieru, folii, gumy i różnego rodzaju powierzchni gładkich. Bardzo agresywny i silny klej odporny zarówno na zrywanie jak i siły ścinania. Stosowana do ogólnego montażu w produkcji reklamowej.

Taśmy samoprzylepne banerowe Taśmy banerowe montażowe o tymczasowe