Taśma papierowa KREPA samoprzylepna do maskująca

Taśma malarska papierowa

Taśmy samoprzylepne malarskie KREPA  służą do maskowania i zabezpieczania powierzchni przed zabrudzeniem i uszkodzeniem najczęściej podczas prac remontowych i malarskich. Stosowane głównie jako ochrona przed zabrudzeniem farbą. Do bardziej wymagających zastosowań polecamy taśmy lakiernicze na bazie folii poliestrowej. Do prac remontowych i ochrony przed zabrudzeniem proponujemy także adhezyjne folie ochronne HDPE z taśmą papierową malarską. Taśmy maskujące odporne na temperatury do 70°C, wykorzystywane przy pracach związanych z malowaniem i lakierowaniem. Może służyć do mocowania folii ochronnych. Nie zostawia śladów.

Cięcie taśm maskujących papierowych

Oferujemy dowolne szerokości, samoprzylepne arkusze i kształty wycinane z rolki w szerokości od 10mm do 1000mm.

Folie malarskie z taśmą

Adhezyjne folie do zabezpieczania powierzchni podczas pracy remontowych i malowania. Sprzedawane w rolkach o różnej szerokości. Folia malarska posiada taśmę papierową klejącą na jednym z brzegów, co znacząco usprawnia montaż.

Charakterystyka

Taśmy maskującej papierowej można używać przy malowaniu budynków, ścian, podczas prac lakierniczych przy samochodach, maszynach. Taśm jest wykonana z papieru typu KREPA i powleczona dobrej jakości klejem akrylowym, odznaczającym się dobrą przyczepnością do podłoża nie pozostawiając przy tym kleju na dedykowanych powierzchniach.

Właściwości