Taśmy samoprzylepne SCAPA

ZASTOSOWANIE materiałów samoprzylepnych

Scapa kładzie nacisk na techniczne taśmy wykonane z PCV, polietylenu, kaptonu, poliestru oraz na specjalistyczne polimery, taśmy te są stosowane w izolacjach elektrycznych, specjalistycznym pakowaniu, przemyśle samochodowym, specjalistycznym maskowaniu i ochronie powierzchni.

Taśmy dwustronne SCAPA

Taśmy przeznaczone do łączenia ze sobą powierzchni z większości znanych materiałów (tworzywa sztuczne, szkło, metal, drewno, tynki, folie).

Oferujemy taśmy i formatki w wybranych przez Klienta wymiarach. W zależności od zastosowania dobieramy odpowiedni materiał i siłę klejenia, nawet do zastosowań wymagających dużej odporności na wysokie i niskie temperatury, czynniki atmosferyczne i środki chemiczne.

Taśmy izolacyjne scapa

Służą do owijania przewodów elektrycznych i wiązkowania kabli. Nośnikiem jest najczęściej miękka folia PCV odporna na wysokie napięcia.

Występują na nośniku z folii, tkaniny, PIB i EPR (samowulkanizujące). Kolorowe taśmy są wykorzystywane do kodowania wiązek kabli lub oznaczeń.

Taśmy tkaninowe scapa

Taśmy tkaninowe są wykonywane z bardzo różnorodnych materiałów zawierających bawełnę i specjalistyczne materiały takie jak szkło, poliester oraz miedz.

Naturalne, wodoodporne, a także posiadające specjalistyczne powłoki jak np. silikon. Produkty te są stosowane w medycynie, przemyśle samochodowym, do produkcji wiązek kablowych, systemach grzewczych i wentylacji.

Taśmy samoprzylepne SCAPA