Taśma odblaskowa samoprzylepna

Folia oblaskowa samoprzylepna

Firma MIERZEJEWSKI oferuje samoprzylepne taśmy oblaskowe konturowe do przyklejania na słupki, posadzki, ściany, na schody i pojazdy.

Przeznaczone do znakowania w warunkach przemysłowych, odporne na warunki atmosferyczne, oleje, UV i starzenie. Taśma odblaskowa jest dostępna w kolorze żółty, czerwonym, żółto-czarnym, biało-czerwonym, niebieskim, pomarańczowym i białym.

Taśmy można przyklejać bezpośrednio na powierzchnię, bez użycia dodatkowych narządzi czy kleju. Doskonale sprawdzają się przy znakowaniu ramp, rusztowań, bram wjazdowych, słupków parkingowych, pojazdów, maszyn i urządzeń, jak równiez do znakowania miejsc występowania sprzętu gaśniczego (wersja w kolorze biało-czerwonym).

Właściwości Folii odblaskowej konturowej

Folia odblaskowa jest odporna na warunki atmosferyczne, UV, starzenie (nośnikiem taśmy jest wytrzymała folia PET). Taśmy odblaskowe są przeznaczone do oklejania miejsc wymagających uwagi, w warunkach ograniczonej ilości światła. Specjalna powłoka odbija światło, a laminat zabezpiecza powierzchnią przed wycieraniem i wpływem warunków atmosferycznych.

Folia odblaskowa jest nośnikiem różnokolorowych taśm samoprzylepnych ostrzegawczych do znakowania kolorami w warunkach przemysłowych, a także na pojazdach i budynkach - źródłem odblasku jest strumień padającego światła.

Taśmy z folii odblaskowej stosuje się głównie na ścianach, podłogach, samochodach, ramach budynków, także na zewnątrz. W naszej ofercie znajdują się również dwukolorowe (biało-zielone i biało-czerwone) taśmy z folii fotoluminescencyjn (gromadzą i oddają światło - folia świeci w nocy) oraz samoprzylepne taśmy antypoślizgowe "świecące" w ciemności, do przyklejania na chody i podłogi w warunkach przemysłowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków (odporne na niskiej temperatury.

Cennik hurtowy taśmy odblaskowej

Indeks Rolka Cena netto
27OD 18mm x 5m 5PLN
27OD 50mm x 5m 14PLN

Taśmy kolorowe do znakowania

Taśmy fluorescencyjne fosforyzujące

Specjalna wersja taśmy antypoślizgowej samoprzylepnej, pokrytej utwardzonym piaskiem kwarcowym (struktura papieru ściernego) posiadającym właściwości fluorescencyjne. Tego typu taśma antypoślizgowa magazynuje światło i "świeci" w ciemności. Szer. 19, 25, 50 i 100mm. Odporna na UV, wodę, wilgoć, oleje, -30°C+110°C

Zastosowanie
  • Oklejanie krawędzi schodów
  • Oklejenie posadzek przemyłowych
  • Do zabezpieczania konstrukcji rusztowań
Taśma antypoślizgowa samoprzylepna fluorescencyjna
Nośnik Utwardzony pianek kwarcowy na nośniku PCV
Szerokość 25mm i 50mm
Długość 18m

Taśmy odblaskowe samoprzylepne

Folie odblaskowe samoprzylepne jedno i dwukolorowe.

Charakterystyka
  • Odporna na warunki atmosferyczne i starzenie
  • Posiadają silny klej akrylowy
  • Odijają światło
Taśmy odblaskowe samoprzylepne
Nośnik Folia odblaskowa PET
Grubość 0.15mm
Wymiary 50mm i 100mm lub wykroje