Taśmy lakiernicze samoprzylepne

Taśmy samoprzylepne lakiernicze służą do ochrony powierzchni lakierowanych przed zabrudzeniem, wykonane są z papieru typu KREPA lub wytrzymałych na temperatury folii poliestrowych, w zależności od potrzeb klienta możemy zaoferować taśmy, kółeczka lub inne formaty z powyższych materiałów.

Taśmy lakiernicze są odmianą taśm maskujących i ich charakterystyczną cechą są warstwy samoprzylepne, które nie zostawiają śladów kleju po usunięciu.

Taśmy maskujące samoprzylepne

Taśmy maskujące papierowe, tynkarskie i folie ochronne samoprzylepne na wykładziny i podłogi, przeznaczone do ochrony powierzchni przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.

Taśmy papierowe maskujące samoprzylepne

Taśmy maskujące typy KREPA, samoprzylepne z klejem akrylowym. Taśma lakierniczo - malarska do maskowania powierzchni m.in. podczas malowania. Taśmy maskującej papierowej można używać przy malowaniu budynków, ścian, podczas prac lakierniczych przy samochodach, maszynach. Taśm jest wykonana z papieru typu KREPA i powleczona dobrej jakości klejem akrylowym, odznaczającym się dobrą przyczepnością do podłoża nie pozostawiając przy tym kleju

Taśma do malowania proszkowego

Do maskowania w procesie lakierowania proszkowego, oferujemy wysokotemperaturowe taśmy poliestrowe z klejem silikonowym do maskowania elementów podczas malowania i lakierowania w wysokiej temperaturze.

Taśmy maskujące tkaninowe i wzmocnione

Taśmy maskujące tkaninowe i tkaninowe powlekane z warstwą samoprzylepną kauczukową lub akrylową, pokryte wodoodpornym polietylenem. Dobrze przylegają do powierzchni, nie podciekają przy malowaniu. Stosowane także do ram okiennych jako taśma tynkarska, najczęściej w kolorze pomarańczowym

Wykroje z taśm wysokotemperaturowych maskujących

Wykroje samoprzylepne sztancowane z folii ochronnych i lakierniczych, kaptonowych, poliestrowych.

Taśmy samoprzylepne lakiernicze Taśmy lakiernicze i ochronne samoprzylepne