Taśmy lakiernicze i ochronne samoprzylepne

Taśmy lakiernicze do maskowania
samoprzylepne

Taśmy samoprzylepne lakiernicze

Taśmy samoprzylepne lakiernicze służą do ochrony powierzchmi lakierowanych przed zabrudzeniem, wykonane są z papieru typu KREPA lub wytrzymałych na temperatury folii poliestrowych, w zależności od potrzeb klienta możemy zaoferować taśmy, kółeczka lub inne formaty z powyższych materiałów.

Taśmy lakiernicze są odmianą taśm maskujących i ich charakterystyczną cechą są wartwy samoprzylepne, które nie zostawiają śladów kleju po usunięciu.

Prace remontowe i malarskie

Oferujemy taśmy papierowe, tynkarskie i folie ochronne samoprzylepne na wykładziny i podłogi, przeznaczone do ochrony powierzchni przed zabrudzeniem i uszkodzeniem.

Taśmy papierowe lakiernicze

Taśmy maskujące typy KREPA, samoprzylepne z klejem akrylowym. Taśma lakierniczo - malarska do maskowania powierzchni m.in. podczas malowania. Taśmy maskującej papierowej można używać przy malowaniu budynków, ścian, podczas prac lakierniczych przy samochodach, maszynach. Taśm jest wykonana z papieru typu KREPA i powleczona dobrej jakości klejem akrylowym, odznaczającym się dobrą przyczepnością do podłoża nie pozostawiając przy tym kleju

Lakiernie proszkowe

Do maskowania w procesie lakierowania proszkowego, oferujemy wysokotemperature taśmy poliestrowe z klejem silikonowym.

Taśmy maskujące tkaninowe

Konfekcjonujemy taśmy maskujące tkaninowe i tkaninowe powlekane z wartwą samoprzylepną kauczukową lub akrylową.

Wykroje z taśm lakierniczych

Wykonujemy kształtki samoprzylepne na blistrach, sztancowane z folii ochronnych i lakierniczych.