Folia zabezpieczająca
z taśmą samoprzylepną

Firma MIERZEJEWSKI oferuje najróżniejsze materiały do maskowania i oklejania powierzchni w celu ochrony przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, nie pozostawiają śladów po sobie, a dzięki wysokiemu ładunkowi statycznemu, folia malarska szybko przylega do podłoża (posiada właściwości adhezyjne). Warstwa samoprzylepnej taśmy zabezpieczonej przekładką pozwala wygodnie zamocować folie. Specjalnie impregnowana folia zatrzymuje krople farby.

Zastosowanie

Ochronna folia malarska z taśmą montażową, służy do zabezpieczania powierzchni podczas prac remontowych i malowania, dostępna w różnych szerokościach. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju materiały do maskowania i ochrony powierzchni podczas malowania, prac malarskich, magazynowania czy transortu - zarówno w postaci taśm, rolek jak i gotowych elementów.

Taśmy zabezpieczające papierowe samoprzylepne

Oferujemy też taśmy maskujące i lakiernicze papierowe odporne na temperatury do 70°C, wykorzystywane przy pracach związanych z malowaniem i lakierowaniem. Może służyć do mocowania folii ochronnych. Nie zostawia śladów w krótkim okresie po naklejeniu.

Folia remontowa malarska z taśmą