Klejenie

Jaki pistolet do taśmy dwustronnej i samoprzylepnej?

 Pistolet do nakładania taśm piankowych dwustronnych i VHB

Jako specjaliści w dziedzienie wysokiej jakości taśm oraz klejów oferujemy naszym klientom również nowoczesne urządzenia, pozwalające na ich skuteczne nakładanie. Polecamy najnowocześniejsze aplikatory kleju i taśm, które cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i klientów prywatnych. Czym charakteryzują się poszczególne rozwiązania i dlaczego warto w nie zainwestować?

Nowoczesne aplikatory taśm i kleju – po co mi one?

Ręczne przyklejanie taśm albo aplikowanie kleju może znacząco wydłużyć prace albo sprawić, że ich czystość lub efekt końcowy nie będą najlepsze. Dlatego też wszystkim specjalistom lub domowym majsterkowiczom, chcącym skutecznie zamontować różnego rodzaju elementy, polecane są nowoczesne pistolety do taśmy i aplikatory kleju z roli. Są to urządzenia zaprojektowane w taki sposób, aby przebieg przeprowadzanych przy ich użyciu prac był o wiele łatwiejszy i szybszy. Obsługiwane są ręcznie, a korzystanie z nich nie sprawia problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom, dlatego też sprawdzają się w zastosowaniu profesjonalnym (w różnych gałęziach przemysłu), jak również w domowych warsztatach.

Korzystanie z aplikatorów i dyspenserów polecane jest nie tylko tym osobom, które chcą usprawnić prowadzone działania, ale również zapewnić sobie możliwość precyzyjnego nakładania taśm lub klejów na dowolne powierzchnie – również w tych warunkach środowiskowych, gdzie jest to znacznie utrudnione. Są niezwykle dokładne, zapewniają czystość prowadzonych działań oraz bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom. 

Aplikatory klejów i pistolety do taśm dostępne w ofercie firmy Mierzejewski wykonywane są wyłącznie z odpowiednio zaprojektowanych, wymiennych kompozytów  i korpusów malowanych proszkowo, dzięki czemu masz pewność co do ich trwałości na przestrzeni wielu lat.  

Jak wspomnieliśmy wcześniej, dla zwiększenia wydajności prowadzonych prac, poprawienia precyzji działań oraz uniknięcia zabrudzeń, które mogłyby wiązać się ze stosowaniem taśm samoprzylepnych lub klejów. 

Oprócz tego aplikatory:  

  • są niezwykle wytrzymałe, ponieważ wykonujemy je wyłącznie z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów – w tym wysokogatunkowych tworzyw sztucznych i stali;
  • zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowych;
  • są bardzo łatwe w użytkowaniu, sprawdzając się nawet w rękach mało doświadczonych użytkowników; •
  •  dostępne są w bardzo przystępnych cenach i wielu konfiguracjach, dzięki czemu każdy ma możliwość dopasowania ich do prowadzonych przez siebie działań.

Czym różnią się od siebie dyspesery do taśm?

Ze względu na dużą różnorodność aplikatorów taśm i klejów, warto dokładniej zapoznać się z naszą ofertą – dzięki temu łatwiej będzie Ci znaleźć rozwiązanie odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom. Na co możesz postawić?

W asortymencie firmy Mierzejewski znajdziesz między innymi najlepsze na rynku dyspensery do taśm dwustronnych, taśm włókninowych oraz błon klejowych. Zapewniają one możliwość precyzyjnego i sprawnego aplikowania wyrobów na różne powierzchnie. Nazywane są również pistoletami do taśm, ponieważ wyposażone są w mechanizm spustowy, a ich użytkowanie jest bardzo proste.

To jednak nie wszystko. Wśród dostępnych aplikatorów taśm i klejów znajdziesz również specjalne dyspensery do zaklejania kartonów, urządzenia pozwalające na odwijanie i cięcie rzepów, a nawet dyspensery stołowe antystatyczne. 

Dyspenser do taśmy - pistolet

Gilotyny stołowe do cięcia pianki samoprzylepnej, rzepów, taśm dwustronnych

W naszej ofercie znalazły się również wysokiej jakości podajniki stołowe i gilotyny, które pozwalają na odcinanie taśmy i dzięki którym znacząco przyspieszysz oraz zwiększysz precyzję prowadzonych działań. Co więcej, umożliwiamy naszym klientom zamówienie podzespołów do oferowanych aplikatorów taśm i klejów, które pozwolą Ci na zwiększenie żywotności rozwiązań, ich naprawę albo rozbudowę.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru rozwiązań spełniających Twoje indywidualne oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu ze specjalistą firmy Mierzejewski, który rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże w zakupie odpowiedniego aplikatora kleju lub taśm.

Gilotyna stołowa do taśmy dwustronnej

Autor

Logo firmy MIERZEJEWSKI

Mierzejewski

W branży konwertingu materiałów technicznych samoprzylepnych od 1991 roku. Od 2001 roku pod własną marką rodzinną MIERZEJEWSKI Materiały Samoprzylepne

Scroll to Top