Wygładziny gumowe i podkłady pod konstrukcje

Wykładzina antypoślizgowa guma MOLET to wykładzina, wykonana z litego kauczuku, służąca do zabezpieczania podłóg i posadzek. Posiada właściwości wysoce antypoślizgowe, wykładzina jest wodoodporna. Przeznaczona do stosowania jako podkład antypoślizgowy zarówno w warunkach przemysłowych jak i w biurach, korytarzach czy w budynkach użytecznosci publicznej. Guma posiada strukturę antypoślizgową (kółka MOLET) od strony wierzchniej i chropowatą strukturę od strony spodniej. Wykładzina antypoślizgowa występuje w kolorze czarny, ale na specjalne zamówienie możemy zrealizować inny kolor. Guma MOLET jest oferowana w szerokości 1400mm z metra lub w roli, w grubości 3mm lub 4mm

Oferujemy wyroby gumowe z mieszanek EPDM, SBR, NBR, regranulaty w roli , w postaci arkuszy, w formie elementów sztancowanych i wykrawanych według określonego kształtu.

Izolacja gumowa pod dachy i do pojazdów

Podkłady gumowe stosowane są w zabudowie konstrukcji dachowych, przy remontach pojazdów rolniczych i wojskowych.

Zastosowanie

Wykładziny antypoślizgowe gumowe są używane do wykładania podłóg w pomieszczeniach, pojazdach i maszynach. Maty gumowe podłogowe MOLET można wykładać na beton, metal, drewno, szkło i mocować na pomocą klejów dostępnych w formie taśm dwustronnie klejących dostęnych w dowolnych szerokościach, w opcji permanentnej (przyklejanie na stałe) lub opcji z klejem tymczasowym - do łatwej i szybkiej aplikacji oraz demontażu bez pozostawiania śladów kleju.

W przypadku używania taśm dwustronnych i taśm żelowych do mocowania gumy, zaleca się uprzednio rozłożyć wykładzinę na powierzchni i pozostawić na jakiś czas w celu lepszego dopasowania i "ułożenia się" materiału.

Wymiary

Maksymalna szerokość wynosi 1500mm, długość to 5m lub 10m. Grubość 3-20mm.

Gumy antypoślizgowe MOLET i ryflowane w roli