Pianki jednostronne

Pianka jednostronnie samoprzylepna

Pianki samoprzylepne i inne materiały oferujemy w rolkach bądź kształtkach, które mogą być wykonane według określonego wzoru. Pianka PE oraz mikroguma są materiałami odpornymi na oddziaływanie wody, UV, środków chemicznych, pleśni.

Mikroguma samoprzylepna (guma mikroporowata)

Mikroguma jest materiałem nie starzejącym się i nie kruszejącym, zachowuje pomimo upływu czasu swoje właściwości, jest niezwykle elastyczna i odporna na uszkodzenia. Może być wykorzystywana jako materiał do uszczelnień, izolacji a także materiał dystansujący i tłumiący drgania.

Taśmy z mikrogumy samoprzylepnej mogą posłużyć jako doskonały materiał uszczelniający. Zamknięto komórkowa struktura zapewnia izolację przed drganiami, wilgocią, powietrzem, smarami, kurzem itd.

Pianka PE samoprzylepna (polietylen)

Pianka polietylenowa samoprzylepna (PES) jest wykonana z zamknięto komórkowej pianki. Charakteryzuje ją odporność na starzenie, czynniki atmosferyczne, UV.

Jest używana jako materiał uszczelniający, izolujący i montażowy m.in. w przemyśle i budownictwie.

Pianka PCV (podkład antypoślizgowy)

Pianka PVC do podklejania spodów podkładek pod myszki, stosowana jako materiał antypoślizgowy, można wykonywać na niej nadruk. Wersja samoprzylepna oferowana jest w nawojach 1,5 m szerokości. Pianka ma grubość 1,6mm.

Pianka PU - uszczelki z poliuretanowe

Uszczelka samoprzylepna o otwartej strukturze komórkowej (absorbuje wodę). Stosowana do uszczelniania połączeń płyt warstwowych, drzwi, okien. Charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, ale zatrzymuje ciepło.

Taśmy piankowe PUR - (uszczelki rozprężne)

Paroprzepuszczalne rozprężne uszczelki z pianki nasączonej klejem akrylowym, odpornym na starzenie i działanie wody opadowej. Taśma PURS służy do wypełniania nierównych szczelin i dylatacji.

Pianki jednostronne